soylunakliyat-logo
Acıbadem Evden Eve Nakliyat – SOYLU Nakliyat 545 39 34

İstanbul’un en önemli değişen bölgelerinden biri olan Acıbadem bölgesinde artık Soylu nakliyat fırtınası esmektedir. Firmamız bu bölgede gerek evden eve nakliyat gerekse de ofis taşımacılığı hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız tarafından tüm ev eşyalarınız detaylı bir şekilde paketlenmesi yapılarak yeni adresinize taşınmaktadır.

 

Şehir içi ve şehirler arası ev taşımacılığı hizmetlerinden asla taviz vermeyen şirketimiz bu hizmetini Acıbadem bölgesinde de en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Yılların nakliyat şirketi olarak anılan firmamız her türlü ev taşımacılığı hizmetini kaliteli ve güvenilir bir şekilde hareket etmektedir. İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak yıllardır tanınan firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde şube açarak müşterilerimize hızlı, güvenli ve kaliteli taşımacılığı sunmuşlardır.

teklif

Soylu nakliyat ailesi olarak yıllarını taşımacılık sektörüne adayan ÖZSOYLU aile büyükleri geride bıraktıkları tüm müşterilerini yeni jenarasyona emanet etmiştir. Firmamız hızlı gelişerek büyümektedir. Firmamız Acıbadem evden eve nakliyat şirketi olarak sizlere Acıbadem ve bölgesinde 7/24 hizmetlerini vermektedir.

Soylu nakliyat 1974 yılından İstanbul Acıbadem bölgesinde EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetleri üzerine kurulan bir aile şirketidir. 1974 yılında ki imkanları doğrultusunda hizmet vermeye çalışan firmamız kendisini yıllara ve o yıllarda gerçekleşen teknolojilere göre geliştirerek taşımacılık hizmetlerinde bir dev nakliyat firması olmuştur. Babadan hatta deden toruna doğru ilerleyen bu hizmet hiçbir zaman kalitesinde ödün vermemiştir. Çoğu şirketin misyonu ve vizyonu olduğu gibi SOYLU Nakliyat firmasının da bir misyonu ve vizyonu olmuştur. İstanbul Evden eve nakliyat hizmetlerinde büyük başarılara imza atan SOYLU nakliyat bünyesinde birçok şirketi katarak referanslarını gün geçtikçe arttırmıştır. Böylece hızla büyüyen bu firma 1979 yılına geldiğinde kurumsal taşımacılık hizmetlerini de bünyesine katmıştır.

2 (1)

“ Herhangi bir firma çok ucuz bir fiyata işi alıp iş günü geldiğinde fiyat arttıra bilir yada eşyanızı fazladan ödeme almadan teslim etmeye bilir. Markamızı tanıyın bizimle herşey yazılı sözleşmeler dahilindedir. Fiyat arttırımı gibişeyler söz konusu olamaz.

SoyluEvdenEveNakliyat Departmanı ;

Serhat Soylu / Taşıma Sorumlusu

 

neden_biz